Ostania w tym roku bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Wrocław

wymiana ubrań wrocław

W najbliższy poniedziałek, 12 grudnia na Akademii Sztuk Pięknych odbędzie się piąta i ostatnia w tym roku bezgotówkowa wymiana ubrań

 W tym roku imprezy SWAP Wrocław okazały się towarem mocno deficytowym. W porównaniu do roku ubiegłego, gdy odbywał się on cyklicznie, raz w miesiącu, w tym wrocławianki miały szanse na odświeżenie swojej garderoby zaledwie cztery razy. Piąta, tegoroczna bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia w godzinach od 18:00 do 20:00 w tzw. Kuchni – przestrzeni studentów Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Traugutta 19/21.

bezgotówkowa wymiana ubrań wrocław

 

Wrocław się bawi i wymienia

W tym roku Wrocław nie mógł narzekać na brak atrakcji. Rok 2016 należał do kultury, a wydarzenia w ramach Europejskiej Stolicy Kultury zapełniły tegoroczny kalendarz w stu procentach. Co więcej – dzięki ich różnorodności każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie.

W ramach zamknięcia tego roku wydarzeń, do imprez końcowych dołączy długo wyczekiwana bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Wrocław. Najbliższa bezgotówkowa wymiana ubrań będzie to doskonałą okazją do wymienienia zawartości szafy, której noszenie już się znudziło, ale może też okazać się sposobem na zdobycia Wigilijnej, a może nawet i  sylwestrowej kreacji.

największa w Polsce bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Wrocław

Początki imprez SWAP Wrocław

Grudniowy SWAP niejako wróci do korzeni, bo odbędzie się w przestrzeni wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pierwsze imprezy SWAP odbywały się w akademikach Politechniki Wrocławskiej- na T-ekach, gdzie mieszkała wówczas ich inicjatorka i do dziś niezmiennie organizatorka – Dżoolka.

Koncepcja imprez wymiany ubrań wniknęła między innymi z faktu prowadzenia przez organizatorkę bloga ze stylizacjami (nieliteracko zwanego „blogiem modowym”).

dżoolka osobista stylistka wrocław

Mała szafa w akademiku uniemożliwiała mi przechowywanie większej ilości ubrań, a już na pewno niemożliwością było zwiększanie ich ilości, nie wspominając już o budżecie na kupowanie wciąż nowych ubrań – Tłumaczy Dżoolka. – Wymiana okazała się doskonałym rozwiązaniem.

 

Od pewnego czasu organizację imprez SWAP Wrocław wspiera Agencja Marketingowa POMELOGO, dzięki której wrocławskie bezgotówkowe wymiany ubrań urosły do największych we Wrocławiu i drugich w Polsce.

prezent-dla-mezczyzny

Nagrody nagrody nagrody..!

Grudzień nieodłącznie kojarzy się z prezentami, pod które możemy podciągnąć nagrody od sponsorów. Jak zawsze, uczestniczki będą miały możliwość wylosowania czegoś oryginalnego. Tym razem będą to słodkie niespodzianki od Babeczkowej Poczty Cookie with Love oraz od najbardziej hipsterskiego dżemu na świecie, czyli Dżemstera. Ale nie wykluczone, że wśród nagród znajdzie się coś jeszcze.

 

hipsterskie prezenty

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie cyklu wydarzeń SWAP Wrocław.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *