Nie wiem, skąd wzięło się świętowanie Dnia Mężczyzny obchodzone przez niektórych 10 marca. Mi od zawsze znaną datą jest dzień 30 września, w którym obchodzony jest Dzień Chłopaka. I konserwatywnie będę go bronić, całkowicie przy tym ignorując ten marcowy wymysł.

O prezentach dla chłopów pisałam już przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, jednak Dzień Chłopaka to coś innego.

Na święta zwyczajowo przygotowujemy raczej większe upominki i raczej takie fizyczne.

Prezent z okazji Dnia Chłopaka mogą być one bardziej symboliczne, zwłaszcza, że zdecydowana większość z was może ten dzień spędzić razem. A w przypadku świąt – nie zawsze.

Coś z twoim zdjęciem

Myślę, że ponadczasowym pomysłem może być zdjęcie. Kiedyś dawało się je w ramce. Dziś również nie jest to zły pomysł i wiem, że wielu chłopaków ma ramkę ze wspólnym zdjęciem ze swoją dziewczyną. W tym przypadku ciekawą opcją może być Foto-Prezent na dzień chłopaka, czyli profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z makijażystką i stylistką, jaką oferują Sylvianne i Dżoolka.

Zamów sesję tutaj

Dzięki nim dostaniesz piękne zdjęcia wraz z retuszem, które można dowolnie wykorzystać: podarować je w formie zdjęcia lub pójść o krok dalej – pomyśleć o jakiś gadżecie z własną fotografią. Może to być kubek, albo nawet zdjęcie wielkoformatowe w postaci plakatu.

Myślę, że plakatem ze swoją dziewczyną np. z sesji typu Pin Up Girl nie pogardziłby żaden facet.

Słodkie co-nieco

Jeśli nie możesz spędzić Dnia Chłopaka razem ze swoim chłopakiem, możesz zamówić mu słodki upominek w postaci czekoladowej babeczki COOKIE WITH LOVE wraz ze swoimi życzeniami. Na pewno doceni, zwłaszcza, że chłopaki lubią słodycze nie mniej niż dziewczyny.

Czekoladową babeczkę możesz też zamówić do pracy jako przedsmak tego, co dostanie później.

Jeśli wolisz coś bardziej hipsterskiego, co wolisz wręczyć osobiście, możesz również rozważyć Dżemstera – pyszny, owocowo-warzywny mus o niskiej zawartości cukru, który może być lepszą opcją dla chłopaka w stylu fit.

Podaruj swój czas

A najprostszym pomysłem może być po prostu upieczenie mu ulubionego ciasta albo przyrządzenie jakiejś potrawy, którą wiesz, że lubi. Możecie zjeść taką kolację razem i wspólnie napić się wina.

Myślę, że takiego wspólnego czasu nie zastąpi żaden, nawet najdroższy upominek.