„Jeśli mężczyzna cię chce” – dobre rady dla wszystkich kobiet do wdrożenia i stosowania w życiu

Mówią, że jedynie Ewa z biblijnego Raju mogła być pewna swojego mężczyzny. Jednak gdyby tak było, nie mijalibyśmy na ulicy par trzymających się za ręce staruszków, ani też nikt nie obchodziłby „złotych godów”. Kluczem do zdrowych i szczęśliwych relacji jest umiejętność trzeźwego myślenia i odpowiednio szybkiej reakcji na sygnały, które mniej lub bardziej świadomie dają nam mężczyźni.związki jak utrzymać faceta

Buszując po czeluściach Internetu natrafiłam na swoistą listę rzeczy spisanych przez Salmę Rumman. Autorka zatytułowała ją krótko „Czego chcą mężczyźni”.

Jest to spis trzynastu rad dotyczących najprawdopodobniej najtrudniejszej rzeczy na ziemi jaką są relacje damsko-męskie. Zawiera ona kwintesencję i podstawę tego, co powinno uchronić nas – kobiety przed kluczowymi błędami, których popełnianie leży w naszej naturze. Podzielcie się nią z innymi kobietami! 

Lista w oryginale opublikowana została na portalu Divine Caroline. Tłumaczenie sporządzono na potrzeby portalu Gingers Magazine.

Czego chcą mężczyźni” (Salma Rummna)

Jeśli mężczyzna chce z tobą być, żadna siła nie jest w stanie utrzymać go z dala.

Jeśli mężczyzna nie chce z tobą być, żadna siła nie jest w stanie go zatrzymać.

Przestań usprawiedliwiać faceta za jego zachowanie.

Pozwól swojej intuicji (sumieniu) ochronić cię przed złamaniem serca.

Nie próbujcie zmieniać się dla związku, to nie o to chodzi.

Im wolniej, tym lepiej.

Nigdy nie poświęcaj swojego życia dla mężczyzny, zanim nie przekonasz się, co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwa.

Babeczka Cookie with Love to super prezent na Dzień Ojca!
R E K L A M A

Jeśli związek zakończył się, ponieważ facet nie traktował cię jak należy, wówczas, do cholery nie, nie możecie „zostać przyjaciółmi”.

Przyjaciel nie znęcałby się nad przyjacielem.

Nie usprawiedliwiaj go. Jeśli czujesz, że wodzi cię za nos, prawdopodobnie to robi.

Nie decyduj się zostać tylko dlatego, że masz nadzieję, że „kiedyś będzie lepiej”. Będziesz żałować, że tego nie zrobiłaś, kiedy lata później okaże się, że wcale nie jest.

Jedyną osobą w związku, którą możesz kontrolować jesteś ty sama.

Unikaj facetów, którzy mają dużo dzieci z dużą ilością kobiet. Skoro, dowiedziawszy się, że zaszły w ciążę nie ożenili się z żadną z nich, dlaczego ciebie mieliby potraktować inaczej?

Zgoda na udostępnianie treści artykułu pod warunkiem podania źródła jego pochodzenia w postaci notki: „Źródło: www.GingersMagazine.pl”.

Author: Julia Daroszewska

Pomysłodawca portalu i naczelna, mocno utytułowana technicznie magister inżynier Politechniki Wrocławskiej. Pasjonatka mody i stylu, miłośniczka marketingu, którym zajmuje się na co dzień. Organizatorka imprez. Chrześcijanka.

2 thoughts on “„Jeśli mężczyzna cię chce” – dobre rady dla wszystkich kobiet do wdrożenia i stosowania w życiu

  1. Myślę, że NIE zmienianie się dla mężczyzny to bardzo ważna i podstawowa kwestia. 🙂 Oni bardzo nie lubią, gdy kobieta przestaje być sobą i zaczyna spełniać ich zachcianki na zawołanie. Tzn, lubią – ale na krótko, bo potem nagle znikają.

    Super, że poruszyłaś kwestię kontroli – nikt nie lubi, gdy druga osoba ciągle nad nim dyszy. Dlatego warto pilnować się, by tego nie robić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.