Mówią, że jedynie Ewa z biblijnego Raju mogła być pewna swojego mężczyzny. Jednak gdyby tak było, nie mijalibyśmy na ulicy par trzymających się za ręce staruszków, ani też nikt nie obchodziłby „złotych godów”. Kluczem do zdrowych i szczęśliwych relacji jest umiejętność trzeźwego myślenia i odpowiednio szybkiej reakcji na sygnały, które mniej lub bardziej świadomie dają nam mężczyźni.związki jak utrzymać faceta

Buszując po czeluściach Internetu natrafiłam na swoistą listę rzeczy spisanych przez Salmę Rumman. Autorka zatytułowała ją krótko „Czego chcą mężczyźni”.

Jest to spis trzynastu rad dotyczących najprawdopodobniej najtrudniejszej rzeczy na ziemi jaką są relacje damsko-męskie. Zawiera ona kwintesencję i podstawę tego, co powinno uchronić nas – kobiety przed kluczowymi błędami, których popełnianie leży w naszej naturze. Podzielcie się nią z innymi kobietami! 

Lista w oryginale opublikowana została na portalu Divine Caroline. Tłumaczenie sporządzono na potrzeby portalu Gingers Magazine.

Czego chcą mężczyźni” (Salma Rummna)

Jeśli mężczyzna chce z tobą być, żadna siła nie jest w stanie utrzymać go z dala.

Jeśli mężczyzna nie chce z tobą być, żadna siła nie jest w stanie go zatrzymać.

Przestań usprawiedliwiać faceta za jego zachowanie.

Pozwól swojej intuicji (sumieniu) ochronić cię przed złamaniem serca.

Nie próbujcie zmieniać się dla związku, to nie o to chodzi.

Im wolniej, tym lepiej.

Nigdy nie poświęcaj swojego życia dla mężczyzny, zanim nie przekonasz się, co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwa.

Babeczka Cookie with Love to super prezent na Dzień Ojca!
R E K L A M A

Jeśli związek zakończył się, ponieważ facet nie traktował cię jak należy, wówczas, do cholery nie, nie możecie „zostać przyjaciółmi”.

Przyjaciel nie znęcałby się nad przyjacielem.

Nie usprawiedliwiaj go. Jeśli czujesz, że wodzi cię za nos, prawdopodobnie to robi.

Nie decyduj się zostać tylko dlatego, że masz nadzieję, że „kiedyś będzie lepiej”. Będziesz żałować, że tego nie zrobiłaś, kiedy lata później okaże się, że wcale nie jest.

Jedyną osobą w związku, którą możesz kontrolować jesteś ty sama.

Unikaj facetów, którzy mają dużo dzieci z dużą ilością kobiet. Skoro, dowiedziawszy się, że zaszły w ciążę nie ożenili się z żadną z nich, dlaczego ciebie mieliby potraktować inaczej?

Zgoda na udostępnianie treści artykułu pod warunkiem podania źródła jego pochodzenia w postaci notki: „Źródło: www.GingersMagazine.pl”.