Każdy z nas ma swój indywidualny sposób okazywania uczuć. Każdy z nas inaczej je też odbiera, ale jeśli przyjrzeć się temu z bliska i rozłożyć te sposoby na czynniki pierwsze może okazać się, że wszystko sprowadza się do pięciu różnych języków okazywania uczuć – języków miłości.

Każdy z nas mniej bądź bardziej świadomie korzysta z języków miłości. Czasem są to drobne upominki, przysługi, wspólne spędzanie czasu, niekiedy słowa, a innym razem po prostu przytulenie.

Każdy z nas naturalnie i nieświadomie okazuje miłość jak również ją odbiera na jeden konkretny sposób. Każdy z nas doskonale wie, że rodzice go kochają, ale nie zawsze jest w stanie to poczuć. Dzieje się tak, kiedy nasz język miłości różni się od języków miłości naszych rodziców.

Podobnie dzieje się, gdy spotykamy osobę, na której zaczyna man zależeć i którą postrzegamy jako swoją potencjalną drugą połówkę. Jeśli jednak nie znamy języka miłości drugiej osoby, czyli sposobu, w jakim odbiera ona miłość, w pewnym momencie możemy usłyszeć, że nie zależy jej na niej, a relacja się zakończy.

Znajomość języków miłości oraz umiejętność ich rozpoznawania pomaga w znacznej mierze wzmocnić relacje z rodziną i osobami, na których nam zależy i znacznie ułatwia budowanie związków.

We wrześniu ruszył warsztat dedykowany singlom, którego uczestnicy zgłębiają szczegółowo temat języków miłości. W przyszłości zostanie poszerzony o wersję dla par.

Planowo warsztaty mają odbywać się cyklicznie w różnych miastach Polski. Najbliższy odbędzie się we Wrocławiu. Szczegółowe informacje i zapisy znajdziecie pod poniższym plakatem.

5 języków miłości – warsztat dla singli we Wrocławiu

Warsztat poprowadzi Julia Daroszewska, absolwentka studiów z komunikacji i pasjonatka rozwoju osobistego uwzględniającego wszystkie jego płaszczyzny.
Julia jest przedsiębiorcą i wielką fanką marketingu, którym zajmuje się na co dzień tworząc nowe marki i opracowując dlań strategie. W jej portfolio znajdują się min takie marki jak Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE oraz SWAP Wrocław – cykl największych imprez wymiany ubrań w Polsce.
W roli prelegentki występowała na wyższych uczelniach zarówno w kraju jak i zagranicą (min. na Politechnice Wrocławskiej i Wyższej Szkole Biznesowej SRH Hochschule w Berlinie).
Jako pasjonatka mody i stylu prowadzi blog ze stylizacjami na 4 pory roku i spełnia się jako doradca ubioru. Jest też ambasadorką marki odzieżowej Independy.